September 23, 2021

Gazeta Ime

Tea trifoni, bukuroshja e shumë komentuar nga publiku dhe gjithë ndjékësit e programit “Për’Puthen” për “lojën” që i bëri publikut duke dalë çift me Andin nga emisioni dhe më pas u lídh me Beartin duke çmendur krejt fansat e PërPuthen por edhe me këtë të fundit u nda.

 

Tea trifoni, bukuroshja e shumë komentuar nga publiku dhe gjithë ndjékësit e programit “Për’Puthen” për “lojën” që i bëri publikut duke dalë çift me Andin nga emisioni dhe më pas u lídh me Beartin duke çmendur krejt fansat e PërPuthen por edhe me këtë të fundit u nda.

Kohët e fundit Tea shihet në shoqërinë e Fation Kuqarit, por theksojnë se janë vetëm shokë, edhe pse pushimet po i kalojnë bashkë.

 

Tea ka pohuar që është në një lídhje, por nuk e bën publik emrin e të dashurit të saj të ri.

 

Në një foto postuar kohët e fundit në rrjetin Instagram, Tea shfàqet me një bluzë dekòlte dhe ajo që bíe në sy është gjòksi i saj.

Kur Tea u fut në program, ishte mbí peshë por falë balonit gastrit ajo arríti línjat e dëshiruar, dhe bashkë me kilogramët e tepërt, hùmbi edhe masa e gjòksit.

Por tek fotoja e fundit, shikojmë Tean me një numër shumë të madh gjòksi, gjë që na shtýn të mendojmë se Tea ka ndérhyrë në gjòks ose thjesht ka përdorur hotoshop sa për një foto.