June 23, 2021

Gazeta Ime

Blerimi nxjerr zbuluar Aristelen, Atdheun dhe Antonelen/Ja si flet ai per ish-konkurrentet

Formati i shume ndjekur “Per’puthen” tashme ka mbaruar dhe konkurrentet kane filluar te ndjekin jeten e tyre jashte tij, shkruan ONA News. Por, edhe pse nuk jane me pjese e emisionit, ne cdo interviste flasin vetem per kete format qe i dha te gjitheve kaq shume fame.

Jo te gjithe i kemi pare shpesh ne intervista, madje disa prej tyre kane vendosur te vazhdojne jeten e tyre larg kamerave te televizionit. Pjesa tjeter po vazhdon ne nje tur ne gjithe vendin ku po takojne dhe mijera fansat e tyre te zjarrte ne qytete te ndryshme, ku ne te njejten kohe po zhvillohen edhe audicionet e sezonit te rradhes.

 

Nderkohe, ata po shijojne edhe pushimet verore se bashku duke udhetuar ne shume vende. Mes tyre jane krijuar shume shoqeri qe ne fillimet e emisionit e deri tani, po gjithashtu ka patur edhe percarje dhe hatermbetje qe kane qene gjate trasmetimit te tij.

Ky i fundit eshte edhe rasti i Blerimit dhe disa prej ish-konkurrenteve me te cilet ka patur shume zenka gjate emisionit. Ai per here te pare eshte shprehur per ta jashte emisionit duke folur jo shume mire dhe duke i nxjerre mbulura 3 nga ish-konkurrentet, Aristela, Antonela dhe Atdheu, me te cilet kemi pare te kene keqkuptime te shumta.

Ne interviste ai ka thene se nga fundi askush nuk kishte me interes per Aristelen, te njejten gje tha edhe per Antonelen. Ndersa per Atdheun, Blerimi u shpreh se nuk eshte fare nje person stabel duke na bere te kuptojme se ka ndodhur dicka mes tyre gjate emisionit.

Gjithsesi, fjate intervistes Blerimi flet edhe per persona qe ka nje marredhenie akoma te mire nga “Per’puthen”, shkruan ONA News. Ai ka shprehur gjithashtu simpatine e tij per Sindin dhe ciltersine e saj, te cilet shume njerez sipas tij e moren si dicka negative.