June 23, 2021

Gazeta Ime

Atdheu puth Shqipen kur ajo nuk e ka mendjen/Ja si ka reaguar ajo pas gjestit qe beri

Te gjithe ish-konkurrentet e “Per’puthen” jane mbledhur se bashku per te shkuar ne shume qytete te vendit per te takuar fansat e tyre, shkruan ONA News. Kete here ata kane vebdosur te shkojne ne qytetin e Fierit ku duket se po ndodhin shume te reja nga ata.

Shqipja fjithashtu eshte bere pjese e keti turi qe te gjithe ata po bejne dhe ajo ka ndare me ndjekesat e saj shume foto e video nga udhetimi i tyre per ne Fier. Ajo ka posruar momente shume te bukura me fansat e saj me te zjarrte te mbledhur per ta takuar.

Bashke me te eshte edhe ish-konkurrenti qe ka bere nje buje te madhe ne emisionin e “Per’puthen”, Atdgeun, i cili gjithashtu konfirmoi ndarjen e tij me Saren pas daljes se tyre se bashku nga emisioni. Ditet e fundit ai ka qene se bashku me personazhet e tjere, dhe me Saren gjithashtu, por me sa duket per Atdheun kjo nuk qenka problem.

Ne nje video te postuar nga Shqipja, shohim te dy bukuroshet duke ecur per te shkuar ne makine, dhe Atdheu pas saj qe ben nje gjest qe Shqipja nuk e priste. Ai vjen per ta puthur ate dhe Shqipja nuk reagon fare keq nga ajo qe ndodhi.

Ata te dy qeshin me situaten qe ndodhi duke i shtuar edhe mbishkrimin “Ti je i cmendur”. Pas shume perleshjeve qe kane patur gjate emisionit, nje marredhenie aq e ngushte mes te dyve na duket gati e pamundur, por kesaj rradhe na surprizuan te gjitheve.

Atdheu dhe Shqipja jane te dy tipa shume impulsiv dhe mesa duket te gjitha problemet qe kane patur ne te shkuaren i kane hedhur pas, shkruan ONA News. Tashme ata kane nje miqesi teper te ngushte me njeri-tjetrin dhe kalojne shume kohe bashke.